6 Yorumlar

 1. 1

  Bir Dost

  Maşallah, nazar değmesin, hayırlısı olsun. Silahlı modeli en kısa sürede göreve başlamalı, çok geç kalındı.

  Yanıt
 2. 2

  Ali Rıza Kaçar

  Silahlı modelinin bir an önce hizmete geçirilmesi lazım,terörle mücadele ve ülkemizin sınır güvenliği için en etkili silah anka-b olacaktır.

  Yanıt
 3. 3

  aslan

  İnşallah daha çoğuna sahip oluruz, silahlılarını bekliyoruz.

  Yanıt
 4. 4

  mete

  Çok güzel herşey çok iyi gurur duyuyoruz ülkemizle emeği geçen herkesle fakat makaleyi okuyunca şu soru aklıma geldi: diyorsunuz ki her türlü hava ve iklim şartında görev yapabiliyor(sa) cennet mekan İlker yarbay ve 16 askerimizin şehit düştüğü dağlıca saldırısında görüş mesafesinin 1 metreye kadar düştüğü zaman bu hava araçları neden görüntü alamadı hani ”her türlü hava şartında” çalışıyordu bu makineler ??

  Yanıt
 5. 5

  tanju

  Daha küçük ve hızlı silahlı modeli iş yapar, iha sı olmayan kalmadı, teröristler bile küçük modellerini kullanır hale geldi,daha çabuk olmuyormu, bunu bile hala geliştirmekle uğraşıp, bol reklamla siyaset nemalanmaya çalışıyor..

  Yanıt
  1. 5.1

   hakan

   tanju kardeş daha küçüğünü evde biraz uğraşsan sen bile yaparsın ama zor olan uzun sğre havada kalma, yüksek irtifa ve silahlı modelini yapmak siyaset nemalanmak ister çünkü 80 yıl sen kendi mermini bile yapamamışsın bırak insansız hava aracını hayırlı geceler.

   Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2015 SVT | Savunma ve Teknoloji. Tüm Hakları Saklıdır. İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.