3 Yorumlar

 1. 1

  ONG

  Diyelimki bunun benzerini aldık.Adı üstünde amfibi çıkarma gemisi.Nereye çıkartacak. Kıbrıs desen zaten asker malzeme dolu.Yok adalar desen zaten elindekileri göz göre göre veriyorsun.Ufaklar değil desen diğerleri burnunun dibinde sandalla bile gidersin.Zaten buna da ne Nato ne AB ülkeleri müsaade etmez.
  Sonuç.Masrafına değmez.

  Yanıt
 2. 2

  Mstf

  Masrafına degmez diyorsaniz 74 model haci murat binmeye devam edin beyefendi.boyle bir gemi dusmana korku,dosta guven verir.savunmaya ayrilan para hicbir zaman masraf degildir.

  Yanıt
 3. 3

  Erdem

  Arkadaşlar bencede gereksiz bir masraf biz nereye çıkartma yapacağız buna harcanacak para bence hava savunmasına harcanmalı acilen ülkemizin milli hava savunma sistemine ihtiyacı var ülkemizin her bir tarafı denizlerle çevrilmiş olduğu ve denizlerin çok önemli olduğu aşikardır ama ilk önceliğimiz ana kara olmalıdır kendi hava sahasını korumaktan aciz olduktan sonra çıkartma gemisi yapsan ne olur yapmadan ne olur

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2015 SVT | Savunma ve Teknoloji. Tüm Hakları Saklıdır. İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.