9 Yorumlar

 1. 1

  Şefik ERGÜN

  Sevgili kardeşlerim. Bu metinleri okuduktan sonra; Kalbim gururla doldu. Göz yaşlarıma engel olamadım. Yüce TÜRK ulusunun bir ferdi olarak ,Türk savunma sanayinin gerçekleştirdiği bu çalışmaları hayranlık ve takdirle izliyorum.Sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Şefik ERGÜN.

  Yanıt
 2. 2

  Mustafa

  Tebrikler birtürk olatak gurur duydum ayrıca bu yazıyı yazanıda tebtik ediyorum hiçsıkıl madan solukduzca okudum çok keyifliydi hetkesin bayramınıda buarada kutluyorum süperdi türkün adını gücünü dünyanın en ucra köşelerine ulaştıracağız Allahın izniyle.

  Yanıt
 3. 3

  Gökhan

  Büyük gurur duyuyoruz, A400 M neden taşımaz acaba T 129’u.

  Yanıt
 4. 4

  Mustafa Azgın

  Maşallah takdir ile karşılıyorum bu gururumuzu abd bir silah üretildigi zaman silah sanayi pazarlamaya yardımcı olması için sinema sanayisine emreder hemen bu ürünle ilgili filmini çekin dünyaya gösterin diye bu aynı zamanda psikolojik baskı unsuru olur devletler için vesıraya girer devletler almak için ve istedikleri fiyata satarlar tecnoloji bizde diye özellikle son 10 yıldır ürettigimiz ürünler var milli dünyaya satmak için bizahmet sayın yetkililer türkiye ögreniyor ama yeterli deyil dünyanında bilmesi lazım ürünlerimizi satıp milli gelire faydamız olması için ALLAH yardımcınız olsun selametle

  Yanıt
 5. 5

  Murat Yeşil

  Allah emeği geçen herkesten razı olsun. Başarılarınız daim olsun Bayrağımızı dünyanın heryerin de dalgalandırmanızı ve hatta uzayda açmanızı nasip etsin.

  Yanıt
 6. 6

  harun

  Ulen Nerdeyse Amirkayı Alacaz Cimbom Hala Kadfıköyde Galibiyet Göremedi
  Bu Seneki İstikakı 2 Tane imiş .
  Tebrikler Fenerbahçe …

  Yanıt
 7. 7

  eternal77

  Harbiden adamlar ne motor yapmış ,:)

  Yanıt
 8. 8

  cihan

  Muthis bir basari hikayesi, gogsumuzu kabarttiniz. Basarilariniz daim olsun.

  Yanıt
 9. 9

  Murat

  Türkiye yapmazsa ya hic yapmaz yada yapılanin en iyisini yapar.Daha bunlar başlangıç. Neler var neler..Pakistan bizden alsın mutlu olsun.Bu Atak helikopterinde yollam toplam 6500 parça var ;bunun 6300 ünü parçasını biz Türkiyede uretiyoruz.Sadece Motor ;Transmisyon (disli grubu )ve inis takımı gibi parçalarda söz sahibi degiliz. Aviyonik sistemler aselsana ait zaten..Zırhlısini ve Daha uzun menzile gidenini daha dayaniklisini yapmalıyız. ..

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2015 SVT | Savunma ve Teknoloji. Tüm Hakları Saklıdır. İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı, döküman, dosyalar ve resimler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.